• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3998
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet zyrë me qera tek ‘’Vizion Plus’’ në ‘’Don Boskos’’.

Jepet zyrë me qera tek ‘’Vizion Plus’’ në ‘’Don Boskos’’. Ambienti ka një sipërfaqe rreth 75 m2 dhe është I organizuar në dy hapësira, një sallë mbledhjesh dhe nje sall tjeter, tualet dhe ballkoni. Zyra ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri buzë rrugës kryesore. Ambienti eshte I mobiluar, I pajisur me kondicioner dhe mund të përdoret për biznese të ndryshme. Ne cmim përfshihet edhe një post parking. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme