• image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3997
 • Type: Apartment
 • 153.20m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament modern 2+1 tek ‘’ Garden Turdiu’’.

Jepet me qira apartament modern 2+1 tek ‘’ Garden Turdiu’’. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 168.4 m2 dhe 153.2 m2 neto, ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon, të cilat jane te kompletuara me pajisjet përkatëse. Kuzhina gjithashtu është e pajisur me të gjitha e elektro-shtepiaket e nevojshme, dhe të gjitha pajisjet jane te reja dhe moderne për një jetesë komode. Çmimi 900 euro/muaj pa përfshirë taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 168.4
 • Siperfaqe neto : 153.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme