• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3997
 • Type: Apartment
 • 153.20m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament modern tek ''Fusha e Avicaionit''

Jepet me qira apartament luksoz tek ''Fusha e Avicaionit'' Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 168.4 m2 dhe 153.2 m2 neto, me strukturë mjaft të rregullt, dhe me ndriçim të mirë natyral. Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet ( me hidrosanitare te reja ), dhe ballkoni me pamje jashte kompleksit. Ky kompeks ju mundëson një jetes tepër komode, ju ofron cdo facilitet te mundshem si Parkim, Supermarkete, Kende Lojrash, Lokale, Institucione Bankare, etj. Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime super cilesore, i pa banuar me pare, arredimi dhe çdo punim tjeter eshte projektuar dhe zbatuar me detaje. Çmimi 1000 euro/muaj pa përfshirë taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 168.4
 • Siperfaqe neto : 153.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme