• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3996
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - ne qender prane Piaces
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament 1+1 në ‘’Qender të Tiranës’’

Jepet me qera apartament 1+1 në ‘’Qender të Tiranës’’ Apartamenti ka një sipërfaqe 65 m2, dhe ndodhet në katin e II-të . Është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon. Çmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme