• image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3995
 • Type: Apartment
 • 1.00m2
 • Cmimi/m2: 110€
 • Tirana - Tirana - Mjull-Bathore
 • 1
 • 1

Jepet toke për shitje në ‘’Mjull Bathore’’.

Jepet toke për shitje në ‘’Mjull Bathore’’. Toka ndodhet në Mjull Bathore Sauk, në një zonë shumë të mirë të Tiranës. Ka nje siperfaqe bruto prej 1000 m2 dhe gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 110 euro/m2 Cmimi 110.000 euro

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 1000
 • Siperfaqe neto : 1000
You dont have any videos

Prona te ngjashme