• image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3994
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 1660€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 1
 • 2
 • 1

Ambient/ bar-kafe për shitje në ‘’Astir’’

Ambient/ bar-kafe për shitje në ‘’Astir’’. Ambienti ndodhet në një zonë shumë të pëlqyer në zonën e ‘’Astirit”. Lokali është i arreduar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme. Sipërfaqja totale bruto është 90 m2 dhe neto 75 m2, është i organizuar në sallën e madhe , banakun, një sallë të brëndshme , tualet, një depo dhe një ambjent pune. Ambjenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Gjithashtu disponon edhe nje garazhd që kushton 17.000 euro që ka vënd për tre poste parking të cilat janë te mbyllur me qerpena. Çmimi 150.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme