• image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3992
 • Type: Apartment
 • 189.00m2
 • Cmimi/m2: 768€
 • Tirana - Tirana - te Liqeni
 • 2
 • 2
 • 5

Shitet apartament 2+1 pranë ‘’Liqenit të Thatë’’

Shitet apartament 2+1 pranë ‘’Liqenit të Thatë’’ Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 189 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie, I pabanuar me pare, prandaj dhe nuk është bërë investim nga pronari sepse I le hapsire klientit te investoje sipas preferencave te tij/saj. Çmimi 145.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 189
 • Siperfaqe neto : 189
You dont have any videos

Prona te ngjashme