• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3991
 • Type: Apartment
 • 112.50m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Bajram Curri"
 • 3
 • 2
 • 9

Në ETC, Qendra Evropiane e Tregtisë një nga zonat dhe ndërtesat më të preferuara në Tiranë me qira apartament 2 + 1.

Tek ETC, European Trade Center një nga zonat dhe pallatet më të preferuara në Tiranë jepet me qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e IX-të të ndërtesës me orientim jug-lindje, dhe është i organizuar në 1 sallon ndenje dhe kuzhine me hapesira të bollshme, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte komplet i mobiluar me nje stil modern dhe ka orientim nga jugu. Pallati ofron gjithashtu administrim, ashensor shumë të mirëmbajtur, kamera sigurie 24h, dhe mundësi Parkimi. Cmimi 1500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme