• image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3990
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2
 • 11

Shitet apartament 2+1 përballë ‘’Delijorgjit’’ në ‘’Rrugën e Kavajës”.

Shitet apartament 2+1 përballë ‘’Delijorgjit’’ në ‘’Rrugën e Kavajës”. Apartamenti ndodhet në katin e XI-të, të një ndërtimi të ri me dy ashensor me një sipërfaqe neto prej 100 m2. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ka orientim Veri-perëndim dhe është i pajisur me certifikatë pronësie. Ne cmim perfshihen edhe dy poste parkingu. Çmimi 110.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme