• image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
 • image 5 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3989
 • Type: Apartment
 • 375.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 3
 • 2
 • 3

Jepet zyra me qera tek Torre Drini, me një sipërfaqe 375 m2.

Jepet zyra me qera tek Torre Drini, me një sipërfaqe 375 m2. I gjithë ambienti eshte i organizuar në disa ambjente, dy tualete, dhe ballkon. Zyra ndodhet në katin e III-të me ashensor, e ndodhur ne zemer te Tiranes, prane sheshit Skenderbej, qendres politike-administrative e tregtare te vendit, Torre Drin eshte nje realizim me nje vendodhje te shkelqyer dhe eshte nje nga qendrat me te rendesishme te biznesit ne Tirane, Shqiperi. . Aktualisht eshte e vetmja qender biznesi qe garanton standartet ne lidhje me nivelin e sigurise. Ndertesa eshte e pajisur me shkalle e emergjences, sistem alarmi ne rast zjarri, mjetet per mbrojtjen nga zjarri, sherbim me roje, strukture betonarme ne perputhje me standartet EC dhe kushtet e zbatimit antisizmik, sistemi qendror i ngrohjes dhe i ftohjes, gjenerator, vendparkim. Cmimi 5200 euro/muaj përfshihet edhe një post parkimi në cmim.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 375
 • Siperfaqe neto : 375
You dont have any videos

Prona te ngjashme