• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3988
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet apartament me qera 2+1, tek Torre Drini, me një sipërfaqe 130 m2.

Jepet apartament me qera 2+1, tek Torre Drini, me një sipërfaqe 130 m2. I gjithë ambienti eshte i organizuar në dy dhoma gjumi, nje ambient gatimi, një dhomë ndenjë, dy tualete, dhe ballkone qe shohin sheshin Skenderbej apo panoramen e bukur te Tiranes. i madh me pamje nga bulevardi. Ambienti ndodhet në katin e VII-të, lëshohet për zyra kryesisht, por dhe për banim. Zyra është i pamobiluar, disponon kondicioner, gjithashtu dy dhomat janë të shtruara me parket, dhe dhomat e tjera me pllaka. Rifinitura te cilesise se larte. Ndertesa eshte e pajisur me sistem kamerash me shkalle e emergjences, sistem alarmi ne rast zjarri, masa e mjete per mbrojtjen nga zjarri, sherbim me roje 24 ore, strukture betonarme ne perputhje me standartet EC dhe kushtet e zbatimit antisizmik, sistemi qendror i ngrohjes dhe i ftohjes, gjenerator, vendparkim.. Cmimi 1400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme