• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3986
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 1
 • 7

Jepet me qera ambient për zyra në ''Don Bosko’’.

Jepet me qera ambient për zyra në ''Don Bosko’’. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe më strategjike të Tiranës. Është I organizuar në tre ambjente, tualet, dhe ballkon. Ka një sipërfaqe prej 105 m2, ndodhet në katin e VII-të . Ky ambient mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi. .Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme