• image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3985
 • Type: Apartment
 • 67.00m2
 • Cmimi/m2: 1716€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 1
 • 1
 • 6

Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në ‘’Rrugën e Kavajës” përballë ‘’Delijorgjit’’.

Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në ‘’Rrugën e Kavajës” përballë ‘’Delijorgjit’’. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të, të një ndërtimi të ri me ashensor me një sipërfaqe totale prej 67 m2. Eshtë I organizuar në një sallon ndenjie, një ambient gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Ka mobilim të ri dhe është I pabanuar më parë, gjithashtu është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 115.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 67
 • Siperfaqe neto : 67
You dont have any videos

Prona te ngjashme