• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3984
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Zogu I Zi”, pranë “Ring Center “.

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Zogu I Zi”, pranë “Ring Center “. Jepet apartament me qera në një pallat të ri me sipërfaqe 100 m2, në rrugën e “Durrësit” . Ndodhet në katin e VII-të. Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë, në rrugën Muhamet Gjollesha, dhe në rrugën “Asim Vokshi”. Karakteristikat: Dhomë ndenje + ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete,ballkon. Cmimi qirase 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme