• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3983
 • Type: Apartment
 • 98.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë fakultetit “Ekonomik”.

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë fakultetit “Ekonomik”. Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “Gramoz Pashko”, pranë fakultetit “Ekonomik”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 98 m2 dhe është i ndarë në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i mobiluar me cdo pajisje të re. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 98
 • Siperfaqe neto : 98
You dont have any videos

Prona te ngjashme