• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3982
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 1+1 në ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qera apartament 1+1 në ‘’Don Bosko’’. Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, në katin e III-të, të një pallati të ri të pajisur me ashensor, me një sipërfaqe prej 70 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, një dhomë gjumi, tualete dhe nje ballkon. Apartamenti është I pabanuar më pare. Cmimi 250 euro/ muaj përfshirë dhe taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme