• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3981
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’. Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, në katin e II-të, të një pallati të ri të pajisur me ashensor, me një sipërfaqe prej 105 m2. Me një organizim shumë të mirë ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti është I pabanuar më parë, dhe aktualisht është në proces mobilimi me mobilje të reja. Cmimi 400 euro/ muaj përfshirë dhe taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme