• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3979
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 tek ''Kompleksi Magnet''

Jepet me qira apartament 2+1 tek ''Kompleksi Magnet'' Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 ndodhet në një pallat të ri me ashensor, tepër cilësor, në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. Eshtë I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi një tualet dhe një ballkon të madh. Jepet totalisht I mobiluar. Çmimi: 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme