• image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
 • image 186 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3978
 • Type: Apartment
 • 93.00m2
 • Cmimi/m2: 2000€
 • Tirana - Tirana - Pranë Shallvareve
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet apartament tek ‘’Shallvaret’’.

Shitet apartament tek ‘’Shallvaret’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 93 m2 dhe 50 m2 bodrum që është poshtë apartamentit. Ndodhet në një zonë shumë të mirë, që të ofron të gjitha facilitete e nevojshme. Është I organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dhe një tualet. Ndodhet në katin e pare, I lartë 3 m – 20 cm dhe është I përshtatshëm si për banim ashtu edhe për aktivitete private, gjithashtu disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Cmimi 2000 euro/m2 Cmimi total 186.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 93
 • Siperfaqe neto : 93
You dont have any videos

Prona te ngjashme