• image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
 • image 545 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3977
 • Type: Apartment
 • 174.00m2
 • Cmimi/m2: 2500€
 • Tirana - Tirana - Prane Gardes
 • 3
 • 2
 • 8

Shitet super apartament 3+1 tek ‘’Garda’’.

Shitet super apartament 3+1 tek ‘’Garda’’. Shitet apartament 3+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në një nga rrugët kryesore të qytetit në Rrugën ''Ibrahim Rugova’’. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të banimit në një pallat të ri me planimetri shumë të rregullt. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 193 m2 dhe 174 neto. Eshtë I organizuar në një ambjent ndenje, një ambjent gatimi të vecantë, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone. Zona e ditës ndahet nga zona e natës nëpërmjet një korridori. Orientimi është Jug-Perendim cka e bën një apartamet të ngrohtë. Është I shtruar I gjithi me parket, dhe ka sistem chiller. Apartamenti disponon edhe një post parkingu I mbyllur në -1 me vlerë 35000 euro, gjithashtu ështe I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 2500 euro/m2 Cmimi 545.000 euro përfshirë dhe garazhdin

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 193
 • Siperfaqe neto : 174
You dont have any videos

Prona te ngjashme