• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3976
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Shallvaret
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet apartament 1+1 me qera tek “Shallvaret”.

Jepet apartament 1+1 me qera tek “Shallvaret”. ApartamentI është i mobiluar në një pallat të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient ndenjie, një ambient gatimi I vecantë, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ka një siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet në katin e VI-të. Çmimi: 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme