• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3975
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 3+1 prane TEG.

Jepet me qira apartament 3+1 prane TEG. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te rinj dhe me te kerkuara ne Tirane. Apartamenti eshte i sapomobiluar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz dhe teper komod. Nodhet në katin e II-të dhe ka një sipërfaqe prej 140 m2. Apartamenti te ofron një ambient të qetë larg zhurmes se kryeqytetit e rrethuar me gjelberim, kend lojrash per femijet, shatervan , parkim per makinat dhe patjeter siguria ne kte kompleks eshte 24ore me roje dhe kamera. Ky apartament është i organizuar ne soxhorno me kuzhine gatimi me te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete , dhe ballkoni. Apartament është i pabanuar me pare dhe mobilimi eshte shume cilesore. Cmimi 1400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme