• image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
 • image 410 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3974
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 3500€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet dyqan përballë më Ringun tek ‘’Zogu I Zi’’

Shitet dyqan përballë më Ringun tek ‘’Zogu I Zi’’ Dyqani është I organizuar në dy kate, kati 0 dhe kati I parë. Kati 0 ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe I kati I parë ka të njëjtën sipërfaqe. Dyqani është më fasad xhami 7.5 m, aktualisht është I dhënë më qira 1500 euro/muaj.Kati 0 shitet me 2500 euro/m2 dhe kati 1 shitet 5300 euro/ m2. Cmimi total I shitjes 470.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme