• image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3973
 • Type: Apartment
 • 107.20m2
 • Cmimi/m2: 600€
 • Tirana - Tirana - Oxhaku
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet vile 1-katëshe në rrugën “Dum Alla”, në “Xhamllik”

Shitet vile 1-katëshe në rrugën “Dum Alla”, në “Xhamllik” Vila eshte nje kateshe, dhe ka një sipërfaqe trualli prej 107.20 m2. Vila ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës që të ofron shumë facilitete të shumta, si shkolla, farmaci, supermarkete, bar-restorante etj Cmimi 70000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107.20
 • Siperfaqe neto : 107.20
You dont have any videos

Prona te ngjashme