• image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3969
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 520€
 • Pogradec - Pogradec
 • 8
 • 3
 • 3

Shitet vile 3-katëshe në "Pogradec”.

Shitet vile 3-katëshe në "Pogradec”. Vila ndodhet në Rrugën ‘’Korca’’ disa metra larg rrugës nacionale. Është e organizuar në 8 dhoma, 3 korridore, 3 tualete, 4 ballkone. Format dhe vëllimet e vilës janë shkrirë bukur me njëri-tjetrin duke krijuar dinamike dhe estetike unike. Vila ka një mobilim mjaft bashkekohorë. Vila disponon edhe një garazh, gjithashtu ka një oborr para dhe bahce shumë të bukur nga mbrama vilës. Vila disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Çmimi total 170.000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme