• image 1 370.00€ To rent
 • image 1 370.00€ To rent
 • image 1 370.00€ To rent
 • image 1 370.00€ To rent
 • image 1 370.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3966
 • Type: Apartment
 • 137.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-parkut te autobuzave
 • 1
 • 1

Jepet me qera dyqan pranë Rrugës kryesore tek ‘’Ish Parku I Autobuzave’’.

Jepet me qera dyqan pranë Rrugës kryesore tek ‘’Ish Parku I Autobuzave’’. Dyqani ka një hapsirë të konsiderueshme prej 137 m2, me një lartesi 5m. Ambjenti pervec hapsires ka dhe nje magazine te vogel dhe nje tualet. Ambjenti është përshtatshëm për cdo lloj biznesi. Cmimi 1370 euro/muaj Cmimi 10 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 137
 • Siperfaqe neto : 137
You dont have any videos

Prona te ngjashme