• image 710.00€ To rent
 • image 710.00€ To rent
 • image 710.00€ To rent
 • image 710.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3965
 • Type: Apartment
 • 71.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-parkut te autobuzave
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qera dyqan pranë Rrugës kryesore tek ‘’Ish Parku I Autobuzave’’.

Jepet me qera dyqan pranë Rrugës kryesore tek ‘’Ish Parku I Autobuzave’’. Dyqani është 71 M2, dhe ka një lartesi prej 5m, gjithashtu ka dhe një tualet. Ambjenti është përshtatshëm për cdo lloj biznesi. Cmimi 710 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 71
 • Siperfaqe neto : 71
You dont have any videos

Prona te ngjashme