• image 81 200.00€ For sale
 • image 81 200.00€ For sale
 • image 81 200.00€ For sale
 • image 81 200.00€ For sale
 • image 81 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3963
 • Type: Apartment
 • 46.50m2
 • Cmimi/m2: 1750€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet ambjent komercial në ‘’Astir’’

Shitet ambjent komercial në ‘’Astir’’ Ambjenti është I ndarë në një hapsirë, një tualet, dhe ka një sipërfaqe totale prej 46.4 m2. Ambjenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, që të ofron të gjitha kushtet e nevojshme, gjithashtu disponon edhe dokumentacion të plotë hipotekor. Ambjenti është një mundësi përfekte për investim. Cmimi total 81.200 euro Cmimi 1750 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 46.5
 • Siperfaqe neto : 46.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme