• image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3961
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 1041€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Kompleksi Vizion Plus’’ në ‘’Don Bosko’’ .

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Kompleksi Vizion Plus’’ në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe një ballkon. Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 120 m2. Zona që ndodhet apartamenti të ofron një jetesë komode me të gjihta facilitet e nevojshme, dhe ky apartament është ideal për investim pasi ka një mundësi shumë të mirë për tu kthyer në 3+1. Apartamenti disponon dokumentacon të plotë hipotekor, dhe shitet I mobiluar me te gjitha pajisjet. Çmimi 125.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme