• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3960
 • Type: Apartment
 • 160.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Mjull-Bathore
 • 5
 • 5
 • 3

Jepen me qira 2 vila identike në Mjull Bathore,Sauk.

Jepen me qira 2 vila identike në Mjull Bathore,Sauk. Vila ndodhet një një zonë të qete dhe me pamje piktorekse, është e organizuar në 3-kate, ka një sipërfaqe ndërtimi prej 460 m2, ku secili kat është 160 m2. Kati parë i vilës është i organizuar në një sallon ndenjie, kuzhinë, dhe një tualet. Kati i dytë ka një sallon, dy dhoma gjumi, një tualet. Kati i tretë ka tre dhoma gjumi ku secila dhomë ka tualet. Vila është e pamobiluar dhe mund të mobilohet nga pronari sipas dëshirës tuaj. Në oborr ka mundësi parkimi Çmimi I seciles vile është 1500 euro/muaj pa përfshirë taksat

 • Tualet (e) : 5
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 460
 • Siperfaqe neto : 160
You dont have any videos

Prona te ngjashme