• image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
 • image 135 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3959
 • Type: Apartment
 • 160.00m2
 • Cmimi/m2: 450€
 • Tirana - Tirana - Laprake
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet vilë 2-katëshe në ‘’Laprakë’’.

Shitet vilë 2-katëshe në ‘’Laprakë’’. Vila është dy katëshe, ku secili kat ka një sipërfaqe prej 160 m2, 300 m2 është truall. Vila ndodhet në një zonë të qetë, ku të ofron shumë facilitete të shumta, si shkolla, spitale, supermarket, etj. Kati i I-rë është i organizuar në nje ambient ndenjie, një ambient gatimi ,dy dhoma gjumi, një tualet si dhe veranda. Kati 2-të ka të njëjtën planimetri si kati I I-rë, ku aktualisht është i pa përfunduar. Kati I I-rë I vilës disponon certifikatë pronësie, dhe kati I II-të është në process legalizimi. Cmimi 135.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 160
 • Truall/ toke : 300
You dont have any videos

Prona te ngjashme