• image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3958
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 46€
 • Tirana - Tirana - Laprake
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet vilë 1-katëshe tek ‘’Rruga Dardania’’.

Shitet vilë 1-katëshe tek ‘’Rruga Dardania’’. Vila është 1-katëshe, e organizuar në: dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet dhe verandë. Vila ka një kopësht me hapsirë të gjelbër dhe ka hapsirë parkimi përparkim. Ka një sipërfaqe trualli prej 280 m2,gjurma është 96 m2. Vila disponon certifikatë pronësie. Cmimi 130.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 280
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme