• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3956
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Prane Globe, Rruga e Kavajes
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Rruga Stavri Themeli''

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Rruga Stavri Themeli'' Apartmenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, me një sipërfaqe prej 60 m2, dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor. Organizohet në ambjent ndenje me kuzhinë të përbashkët , nje dhomë gjumi, një tualet, dhe ballkon . Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme