• image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3954
 • Type: Apartment
 • 72.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Hoxha Tahsin"
 • 2
 • 2
 • 3

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Rruga Hoxha Tahsim’’.

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Rruga Hoxha Tahsim’’. Apartamenti ka një sipërfaqe 72 m2, dhe ndodhet në katin e III-të. Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, një zonë që të ofron të gjitha facilitet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Apartamenti eshtë i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi total 72.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 74
 • Siperfaqe neto : 74
You dont have any videos

Prona te ngjashme