• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3951
 • Type: Apartment
 • 153.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane Globe, Rruga e Kavajes
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qera ambient për zyra pranë ‘’Globe’’ tek Rruga e Kavajës.

Jepet me qera ambient për zyra pranë ‘’Globe’’ tek Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe më strategjike të Tiranës. Është I organizuar në 3 ambjente, tualet, dhe ballkon. Ka një sipërfaqe prej 153 m2 dhe ndodhet në katin e II-të . Ambienti mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 153
 • Siperfaqe neto : 153
You dont have any videos

Prona te ngjashme