• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3949
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Pranë "Harry Fultz"
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 1+1 përballë ‘’Harry Fultz’’.

Jepet me qira apartament 1+1 përballë ‘’Harry Fultz’’. Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me një sipërfaqe prej 70 m2. Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi , ballkon, tualet si dhe korridor. Ndodhet në një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor. Apartamenti është i mobiluar me mobilje të reja, I shtruar me parket, disponon sistem ngrohje-ftohje, aktualisht po montohet edhe kuzhina me të gjitha kushtet e nevojshme. Apartamenti është I pabanuar më parë. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkingu. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme