• image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3948
 • Type: Apartment
 • 88.50m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet super apartament 2+1 tek Kika 2 ''Komuna e Parisit''

Shitet super apartament 2+1 tek Kika 2 ''Komuna e Parisit'' Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe 88.5 m2 neto, dhe ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, dhe ballkon. Apartamenti të ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron, dhe gjithashtu është I pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 130.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 88.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme