• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3945
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’.

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës dhe ka një siperfaqe prej 95 m2. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje + Kuzhine te perbashket, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e V-të dhe jepet I mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Apartamenti të ofron edhe një post parkimi që përfshihet në cmim. Çmimi: 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme