• image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
 • image 110 700.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3944
 • Type: Apartment
 • 54.00m2
 • Cmimi/m2: 1800€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet dyqan në gjëndje pune tek ''Pallatet Çabej''

Shitet dyqan në gjëndje pune tek ''Pallatet Çabej'' Dyqani ndodhet në një zonë që po zhvillohet cdo ditë e më shumë, ndodhet në katin e I-rë. Ka një sipërfaqe totale prej 61.5 m2, 54 m2 është neto, 7.5 m2 veranda, ka dhe një tualet. Ambjenti është në gjëndje pune që në vitin 2008 dhe aktualisht është bar- kafe. Lokali disponon certifikatë pronësie. Çmimi 1800 euro/m2 Çmimi i shitjes 110.700 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 61.5
 • Siperfaqe neto : 54
You dont have any videos

Prona te ngjashme