• image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3943
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 2233€
 • Tirana - Tirana - Brryli
 • 2
 • 2
 • 1

Shitet ambjent komercial tek ‘’Brryli’’

Shitet ambjent komercial tek ‘’Brryli’’ Ambjenti është I ndarë dy hapsira, dy tualete, njëra hapsirë është 60 m2, tjetra është 16.1 m2 dhe totali është 76.1 m2. Ambjenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, që të ofron të gjitha kushtet e nevojshme, gjithashtu disponon edhe dokumentacion të plotë hipotekor. Mund të shitet edhe si dy ambjente të vecanta, ku ambjenti me sipërfaqe prej 16.1 m2 shitet për 32.000 euro dhe 60 m2 shitet 138.000 euro. Cmimi total 170.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe totale : 76.1
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme