• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3941
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Fiori di Bosko’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Fiori di Bosko’’. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës dhe ka një siperfaqe prej 105 m2. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje + Kuzhine te perbashket, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe jepet I mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Apartamenti ka një orientim jug-lindje, cka të mundëson një ndricim natyral gjatë ditës. Kompleksi të ofron edhe një post parkimi që nuk përfshihet në cmim. Çmimi: 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme