• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3939
 • Type: Apartment
 • 170.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 4
 • 2
 • 2

Jepet me qira kati I II-të I një vile tek ‘’Rruga e Elbasanit’’.

Jepet me qira kati I II-të I një vile tek ‘’Rruga e Elbasanit’’. Vila ka një sipërfaqe prej 170 m2 dhe është I organizuar në nje dhome ndenjie me kuzhinë të vecuar, katër dhoma gjumi, dy tualete, verandë, dhe një oborr shumë të bukur ku mund të kaloni një mbasdite të këndshme. Hyrja e vilws e vecuar gjithashtu vila ka dhe hapsire per post parkimi. Cmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 170
 • Siperfaqe neto : 170
You dont have any videos

Prona te ngjashme