• image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
 • image 110 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3937
 • Type: Apartment
 • 121.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Pranë Vasil Shantos
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 në ‘’Vasil Shanto’’

Shitet apartament 2+1 në ‘’Vasil Shanto’’ Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në zonën e Vasil Shantos. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 121 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, një verandë, dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të vitit 2000, shitet i mobiluar dhe është I paisur me dokumentacion të plotë hipotekor. Çmimi 900 euro/m2 Çmimi për shitje 110.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 121
 • Siperfaqe neto : 121
You dont have any videos

Prona te ngjashme