• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3936
 • Type: Apartment
 • 112.00m2
 • Cmimi/m2: 3.1€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-Porcelanit
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 tek ''Xhamlliku''

Jepet me qera apartament 2+1 tek ''Xhamlliku''. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Apartment ka nje siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte I rikontruktuar dhe jepet gjysem I mobiluar. Cmimi I qerase 350 euro perfshire nje post parkimi

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 112
 • Siperfaqe neto : 112
You dont have any videos

Prona te ngjashme