• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3935
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - tregu elektrik
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë shkollës ‘’Mihal Grameno’’

Jepet me qera Apartament 2+1 pranë shkollës ‘’Mihal Grameno’’ Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i ndarë në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i mobiluar me cdo pajisje të re. Cmimi 400 euro/muaj I diskutueshem

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme