• image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
 • image 115 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3934
 • Type: Apartment
 • 105.43m2
 • Cmimi/m2: 1090€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 1
 • 12

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Usluga’’

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Usluga’’ Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105.43 m2 dhe ndodhet në katin e XII-të të një pallati të ri me ashensor. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashkë më një kuzhinë të përbashkët, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 115.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105.43
 • Siperfaqe neto : 105.43
You dont have any videos

Prona te ngjashme