• image 116 300.00€ For sale
 • image 116 300.00€ For sale
 • image 116 300.00€ For sale
 • image 116 300.00€ For sale
 • image 116 300.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3932
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 1150€
 • Tirana - Tirana - Liqeni Artificial i Tiranës
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 tek ‘’Rruga e Kosovarve’’, prane Liqenit

Shitet apartament 1+1 tek ‘’Rruga e Kosovarve’’. Apartamenti ndodhet ne një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. " Ky apartament ndodhet ne nje nga vendet me ekskluzive ne Tirane, vetem pak metra larg Liqenit Artificial te Tiranes. Ndërtimi është i një cilësie të lartë dhe lokacioni ofron një cilësi të lartë jetese për ata që duan të jenë në të njëjtën kohë pranë qendrës së Tiranës dhe natyrës. Apartamenti eshte 75 m2, dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati teper cilësor me tre ashensor, dhe I veshur me termoizolim. Është i organizuar ne nje kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualetdhe nje ballkon. Çmimi 1550 Euro /m2 Çmimi 116.300 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme