• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3931
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet apartament me qira 2+1 pranë ‘’Gjykatës së lartë’’.

Jepet apartament me qira 2+1 pranë ‘’Gjykatës së lartë’’. Apartamenti ndodhet në katin e III të një pallati të ri të pajisur me ashensor. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2, dhe është i organizuar në një ambjent ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi(një matrimoniale dhe një dhomë femijësh) një tualet. Apartamenti i ka të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake, TV, frigorifer, sobë, , lavatrice etj. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme