• image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3929
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 kompleksi ''Delux Construksion'' tek ''Liqeni të Thatë''.

Shitet apartament 2+1 kompleksi ''Delux Construksion'' tek ''Liqeni të Thatë''. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, lavanteri, dhe ballkon. Ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri VI-të katësh, I pajisur me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 115 m2 dhe neto 96 m2. Apartamenti të ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron. Apartamenti ka një pamje fantastike nga liqeni dhe ka nje orientim nga Perendimi, gjithashtu disponon edhe një post parkimi në -2, që nuk përfshihet në cmim, dhe kushton 18000 euro. Cmimi 1300 euro/m2 Cmimi 149.500 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme