• image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3927
 • Type: Apartment
 • 149.00m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Elbasan - Elbasan
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 3+1 në ‘’Elbasan’’.

Shitet apartament 3+1 në ‘’Elbasan’’. Apartamenti ndodhet në katin e IV-rt me një sipërfaqe prej 149 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamneti ka punime cilesore, qe nga hidrosanitaret etj. Apartamenti është i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 95.000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 133
 • Siperfaqe neto : 133
You dont have any videos

Prona te ngjashme